Smart, czyli inteligentny

Smart home, czyli inteligentny dom, to taki dom, który pomaga nam w życiu – dostosowuje się do naszych zachowań, ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków, a także przekazuje informacje ważne i niezbędne dla wszystkich domowników. Szeroki wachlarz produktów i możliwości naszego systemu pozwalają Twojemu Domowi zadbać o Twój komfort i bezpieczeństwo.

System FIBARO

FIBARO to system inteligentnego domu, dzięki któremu poznasz nowy wymiar komfortu i bezpieczeństwa. Bezprzewodowa technologia Z-Wave zastosowana w sensorach, modułach, włącznikach i innych urządzeniach FIBARO, umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami w Twoim domu, garażu i ogrodzie.
FIBARO wyróżnia się bezinwazyjną instalacją — miniaturowe moduły lub linię gniazd montuje się dopuszkowo, a estetyczne, bezprzewodowe czujniki można umieścić praktycznie w każdym miejscu w domu.
FIBARO jest systemem otwartym i niezwykle elastycznym — pozwala na dołączanie urządzeń innych fi rm. Zapewnia kompatybilność z wszelkimi urządzeniami Z-Wave oraz Zigbee* wytwarzanymi przez kilkuset niezależnych producentów.

Asystenci głosowi

Zarządzaj swoim domem za pomocą głosu. FIBARO współpracuje z różnymi asystentami
głosowymi, dzięki czemu codzienność w inteligentnym domu jest jeszcze bardziej wygodna i bezpieczna. Teraz możesz sterować oświetleniem, roletami, żaluzjami, ogrzewaniem, klimatyzacją, inteligentnymi scenariuszami i innymi elementami bez wstawania z kanapy. Nie potrzebujesz nawet włącznika ani pilota – wystarczy kilka słów.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Yubii to najwyższy poziom wygody i efektywności w zarządzaniu inteligentnym domem. Dzięki niej wszystkie podstawowe parametry centrali można skonfi gurować bezpośrednio z poziomu smartfonu. Dodawanie nowych urządzeń nie wymaga nawet otwierania laptopa! Intuicyjny panel aplikacji został zaprojektowany tak, aby wszystko
czego potrzebujesz do sprawnego zarządzania domem było widoczne na pierwszy rzut oka.
Inteligentnym domem FIBARO możesz zarządzać z dowolnego miejsca na świecie przy pomocy ulubionych urządzeń mobilnych. Korzystając z aplikacji, zawsze wiesz co dzieje się w Twoim domu, a w przypadku nieprzewidzianych sytuacji, możesz od razu zareagować i wciąż mieć wszystko pod kontrol

Elektryczna dekoracja okien

W naszej ofercie mamy również dekoracje okien w postaci elektrycznych osłon wewnętrznych, które są idealnym sposobem na dodanie niepowtarzalnego wyglądu i stylu Twoim oknom. Nasze elektryczne przesłony wewnętrzne są łatwe w montażu i dają możliwość błyskawicznej regulacji oświetlenia w każdym pomieszczeniu. Dzięki różnorodności wzorów i kolorów do wyboru, z łatwością znajdziesz idealną dekorację okna do swojego domu.

Ekologia i oszczędność energii

Połączenie przesłon okiennych z czujnikami nasłonecznienia i temperatury pozwala na automatyczne uruchomienie scenariuszy. W słoneczny, ciepły dzień zasłony zamkną się, co zmniejszy nagrzewanie pomieszczenia, a tym samym ograniczy koszty klimatyzacji.
Karnisze elektryczne w połączeniu z systemem inteligentnego domu pomagają w optymalizacji kosztów utrzymania komfortu termicznego. Uruchomienie scenariuszy uwzględniających warunki pogodowe oraz pracę karniszy elektrycznych i automatycznych wywietrzników generuje konkretne oszczędności.

Bezpieczeństwo

Dom to miejsce, które kojarzy się z bezpieczeństwem. Aby je zachować instalujemy m.in. alarmy i rolety antywłamaniowe. Jednak podstawowe znaczenie dla ochrony przed włamaniem ma symulacja obecności domowników. Popularność sterowania oświetleniem i roletami nie spełnia już tej funkcji. Rozwiązaniem jest automatyzacja zasłon, rolet rzymskich i żaluzji, bo który złodziej spodziewa się automatycznie sterowanej zasłony?
Złodzieje przyzwyczaili się do zdalnie sterowanego oświetlenia i rolet antywłamaniowych mających sugerować obecność domowników. Ruch zasłon to doskonały sposób na symulację obecności i odstraszenie nieproszonych gości np. podczas wakacyjnego wyjazdu.

Komfort

Przesłony mocowane na dużej wysokości, o dużych wymiarach lub duża ilość systemów w jednym pomieszczeniu to sytuacje gdy ręczna obsługa osłon wewnętrznych jest utrudniona. Z obsługą osłon elektrycznych poradzi sobie zarówno dziecko jak i osoba mająca trudności z nowymi technologiami. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk by otworzyć wpuścić światło do pomieszczenia.
Karnisze elektryczne z wysokiej jakości tkaniną stanowią kwintesencję dekoracji wnętrza. Zasłonięcie wszystkich okien za pomocą jednego przycisku, a nawet gestu to nie tylko luksus ale przede wszystkim użyteczność. Sterowanie elektrycznie nie ogranicza jednak możliwości ręcznego przesuwu zasłon, a funkcja Touch motion, obecna w większości modeli, inicjuje ruch zasłony po jej szarpnięciu. Wychodząc na balkon lub taras nie musimy, więc szukać pilota lub uruchamiać smartfona – wystarczy przeciągnąć zasłonę o kilka centymetrów, a sama pojedzie dalej.

Lepszy sen

Ponad połowa z nas ma problemy ze snem. Zastosowanie zaciemniających zasłon ułatwi zaśnięcie, a funkcja sterowania czasowego sprawi, że karnisz w sypialni otworzy się wraz z dźwiękiem budzika.

Systemy alarmowe i monitoring wizyjny

W naszej ofercie znajdziecie również profesjonalne systemy alarmowe oraz monitoring wizyjny. Zobacz instalacje alarmowe dla domów.


Zapraszamy do współpracy firmy z całej Polski


Kontakt

Obsługa klienta

Pon - Pt / 9.00 - 18.00