O nas

Nasza historia

Dla iSide od automatyzacji do inteligencji jest daleka droga.
W iSide naszym głównym priorytetem jest wykorzystywanie technologii do usprawnienia Państwa codziennego życia. Nie chcemy być kolejnym sklepem i dostawcą rozwiązań z kolorowymi gadżetami.

Dla nas inteligentny dom to miejsce, które ma adresować realne potrzeby jego mieszkańców. To rozwiązanie, które oszczędza Państwa czas, pieniądze i współgra z Państwa oczekiwaniami. Głównym problemem dzisiejszych czasów jest inteligentne wykorzystanie powszechnie dostępnej technologii. Dla iSide automatyzacja i zdalne zarządzanie to jedynie początek.

Nie obiecujemy cudów. Chcemy, aby inteligencja pomogła tam, gdzie jest to możliwe. Szukamy rozwiązań, które sprawdzą się zawsze nawet jeśli zaadresują jedynie część Państwa potrzeb. Dla iSide smart to czas, brak komplikacji w nietypowych sytuacjach i prostsze życie.
Chcemy, aby inteligentny dom reagował na nasze myśli, ale rozumiemy, że na taki system musimy poczekać. Jeśli jednak mają Państwo dostawców, którzy realizują takie funkcjonalności to serdecznie polecamy ich usługi.

Imagination is more important than knowledge

Albert Einstein

DLACZEGO MY

Przedewszystkim klient

Nasi klienci są zawsze w naszym sercu. Mocno stawiamy na indywidualną obsługę każdego klienta.

To nasza pasja

Wszystko co robimy, robimy z pasją a nasze rozwiązania mają za zadanie ułatwić nam życie.

Wsparcie Online

Zaczynasz swoją przygodę z systemem smart home, potrzebujesz pomocy w konfiguracji? Skontaktuj się z nami, możemy pomóc online.

Zadowoleni klienci

Jestem architektem i znam ekipę iSide od wielu lat. Zawsze prosiłem ich o pomoc przy automatyce domowej u bardziej wymagających klientów. Ciesze się, że postanowili komercyjnie wykorzystać swoją prywatną pasję. Powodzenia Panowie.

W końcu udało się przekonać żonę do automatyzacji. Ciężko było jej uruchamiać wiele aplikacji. Uruchomienie asystenta głosowego i połączenie wielu systemów jednym skrótem i poleceniem głosowym było strzałem w dziesiątkę. Teraz pracujemy nad optymalizacją zużycia energii. Polecam fachowców z iSide.